Projektové dny

Praha – Židovské muzeum

Studenti se seznámili s historií Židů na našem území, s jejich kulturou a náboženstvím včetně

Exkurze do Karlových Varů

Studenti se seznámili již během cesty v autobuse s historií Karlových Varů, historií lázeňství

ZA POZNÁNÍM MINULOSTI DO MUZEA A ZA VÝTVARNÝM UMĚNÍM DO GALERIE ANEB HISTORIE A UMĚNÍ V PRAXI.

Projektový den věnovaný výtvarnému umění v praxi a zaměřený na návštěvu dvou institucí

Návštěva Anežského kláštera s expozicí středověkého umění a procházka Prahou se zaměřením na umělecké slohy.

Studenti se učili poznávat umělecké styly v praxi na konkrétních pražských stavbách a zároveň

Projektový den – Co dnešním předmětům přinesla doba komunismu?

Dne 27. listopadu 2019 proběhl na našem gymnáziu projektový den na téma „Co dnešním předmětům