Menu

Den první - přílet

 

Dnešní den se nesl v duchu přesunu. Ráno jsme odletěly z Prahy a do naší cílové destinace, tedy do Porta v Portugalsku, jsme se dostaly až kolem půl osmé zdejšího času.

Proto, že dlouhotrvající cestování bývá náročné, rozhodly jsme se dát si radši ještě jeden relaxačně-kulturní den v Portu. Začaly jsme v kostele Santo Ildefonso vyzvednutí našich kredenciálů, do nichž budeme po zbytek pouti sbírat razítka.

Zbytek dne jsme si užívaly v tomto malebném letovisku, kde jsme se kochaly malebnými uličkami, dechberoucími výhledy, architektonickými skvosty všeho druhu (na obrázku Portská katedrála) a zavítaly jsme i do Jardins de Palacio do Cristal.

Bonus:


Podmenu

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace
Komenského 141
253 01 Hostivice

Zřizovatel : Středočeský kraj
IČ: 72081422
Číslo účtu: 417396389/0800

škola: 724 399 904
ředitelka: 220 982 164

e-mail: info@gymnazium-hostivice.cz

Naše gymnázium bylo založeno 1.1.2011 jako jediné gymnázium v okrese Praha - západ. Jeho založení bylo iniciováno na základě demografického vývoje této oblasti a z toho vzniklých potřeb obyvatel na rozšíření vzdělávací nabídky v oblasti všeobecného vzdělávání. Naši školu tvoří osmileté a čtyřleté gymnázium.

Škola se nachází poblíž centra města v blízkosti MHD a v blízkosti je také vlakové nádraží. Má tedy dobrou dostupnost pro studenty z Hostivice i blízkého okolí.

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.