IKAP II

Název programu: Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Finanční podíl:    19.076.720,09 Kč

NAUČNÁ STEZKA

Nově otevřenou Naučnou stezku zaměřenou na přírodu a historii města Hostivice, si mohou od 9.3.2022 projít všichni zájemci z řad široké veřejnosti.

Fotografie v galerii.

Expedice 4.-8.10.2021 "Horní Blatná"

Ve dnech 4. až 8. 10. 2021 se studenti našeho gymnázia zúčastnili druhé z řady expedic v rámci projektu IKAP. Tento výjezd byl zaměřen na získání dat a informací týkajících se oblasti Jáchymovska. Expediční tým byl sestaven ze skupin Humanitní, která měla za cíl mapování historických skutečností regionu z období konce 2. světové války a let následujících a Přírodovědnou, která mapovala botaniku a dendrologii v oblasti Jáchymovských lesů (Horní Blatná).

Navzdory nejasnému počasí, vše proběhlo v souladu se stanoveným výzkumnickým plánem. Studenti prokázali velkou míru samostatnosti, ale i schopnost vzájemné spolupráce při získávání a částečném vyhodnocování vstupních dat. Ačkoli se jednalo o početně malou skupinu, podíl práce, který její členové zastali je až překvapivý. Přínos odborníků z praxe byl nad očekávání přínosný a pro žáky inspirativní. Doufáme v další úspěchy v řadě podobných plánovaných výjezdů v rámci projektu IKAP.

Fotky z expedice: Fotky z expedice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Expedice 20.-24.9.2021 "Machův Mlýn"

Ve dnech 20. až 24. 9. 2021 se studenti našeho gymnázia zúčastnili první z řady expedic v rámci projektu IKAP. Tento výjezd byl zaměřen na získání dat a informací týkajících se oblasti Křivoklátska, potažmo Rakovnicka. Expediční tým byl sestaven ze skupiny humanitní, která měla za cíl mapování historických skutečností regionu a přírodovědné, která mapovala botaniku a dendrologii v oblasti Křivoklátských lesů.

Navzdory nejasnému počasí vše proběhlo v souladu se stanoveným výzkumnickým plánem. Studenti prokázali velkou míru samostatnosti, ale i schopnost vzájemné spolupráce při získávání a částečném vyhodnocování vstupních dat. Ačkoli se jednalo o početně malou skupinu, podíl práce, který její členové zastali je až překvapivý. Doufáme v další úspěchy v řadě podobných plánovaných výjezdů v rámci projektu IKAP.

Fotky z expedice: Fotky z expedice

DRUMBENY

Drumbeny

Školní časopis - GéHáčko

1. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

2. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

3. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

4. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

5. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

6. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

7. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

8. vydání školního časopisu GéHáčko. K prohlédnutí zde.

Ke stažení ve formátu PDF:gehacko11

gehacko1gehacko2gehacko3gehacko4gehacko5gehacko6gehacko7gehacko8 , gehacko10