Menu

Den osmý - Lukáš a Zdenička

Déšť nás přes noc nenávratně dostihl a když jsme se konečně odhodlaly vstát, pršelo. Také proto jsme se rozhodly vydat se do příjemné kavárničky, kde jsme potkaly náš milý český pár, se kterým na sebe narážíme už od samého začátku Camina. Dnes jsme se dokonce konečně oficiálně představili. Jmenují se Lukáš a Zdenička. Kromě tohoto dojemného shledání nás nadchla i naše snídaně – toustík a naprosto úžasný pomerančový džus z čerstvých pomerančů. 

Začala se nás zmocňovat panika, když jsme všude kolem sebe viděly davy lidí. Lidí, kteří započali svou cestu až zde. Lidí, pro které se později ujal název Baťůžkáři.   

Náš původní cíl pro dnešní den byla Redondella, vzdálená pouhých 15km. Díky tomu, že se počasí zlepšilo a byly jsme plné (nebo alespoň poloplné) sil, jsme si řekly, že zajdeme až do Arcade (23km). V Redondelle jsme se však zastavily na oběd a nemohly jsme litovat…. 

Cesta probíhala hladce až do momentu, kdy jsme se dostaly do albergue a pán na nás španělsky spustil něco jako že je plno. Naštěstí se spoza dveří vynořili Lukáš se Zdeňkou a nějak s pánem vykomunikovali, že pokud nebudeme vadit dámám, které mají zarezervovaný pokoj, můžeme zůstat. Tak jsme tedy čekaly na příchod oněch dam, načež se objevila sympatická španělka se svojí maminkou. Tyto dámy byly velmi milé a ani nás nevyhodily. Pan recepční po nás dokonce ani nechtěl peníze, takže jsme dokonce ušetřily. Krásné zakončení dalšího krásného dne. 


Podmenu

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace
Komenského 141
253 01 Hostivice

Zřizovatel : Středočeský kraj
IČ: 72081422
Číslo účtu: 417396389/0800

škola: 724 399 904
ředitelka: 220 982 164

e-mail: info@gymnazium-hostivice.cz

Naše gymnázium bylo založeno 1.1.2011 jako jediné gymnázium v okrese Praha - západ. Jeho založení bylo iniciováno na základě demografického vývoje této oblasti a z toho vzniklých potřeb obyvatel na rozšíření vzdělávací nabídky v oblasti všeobecného vzdělávání. Naši školu tvoří osmileté a čtyřleté gymnázium.

Škola se nachází poblíž centra města v blízkosti MHD a v blízkosti je také vlakové nádraží. Má tedy dobrou dostupnost pro studenty z Hostivice i blízkého okolí.

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.