Menu

Den třetí - ocean

Následující den byl ten den, na který jsme celé dny (ano dva) netrpělivě čekaly. Byl to den, kdy jsme spatřily ocean. 

Natolik intenzivní zážitek nás zcela vyčerpal, takže jsme tasily magický zdroj energie v podobě hroznového cukru, jež nás dobil energií na zbytek dne.

Cesta nám díky kouzelným výhledům a tímto povoleným dopingem ubíhala hned rychleji. Později jsme se opět zanořily do města, kde jsme ovšem rozhodně nebyly zklamané. Protože se blíží Velikonoce a v Portugalsku se jedná o velmi významný svátek, jsou ulice zaplněny množstvím křížů s fialovými stuhami. Nejvíce nás uchvátila tato. 

Cestou do Santiaga potkáváme velké množství neskutečně přátelských lidí. Jedná se jako o poutníky, tak o úplně náhodné Portugalce. V jedné vesničce nám jedna milá stařenka dokonce dala pomeranče přímo ze zahrádky. 

Den jsme zakončily v Albergue de São Miguel ve vesničce Marinhas. 


Podmenu

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace
Komenského 141
253 01 Hostivice

Zřizovatel : Středočeský kraj
IČ: 72081422
Číslo účtu: 417396389/0800

škola: 724 399 904
ředitelka: 220 982 164

e-mail: info@gymnazium-hostivice.cz

Naše gymnázium bylo založeno 1.1.2011 jako jediné gymnázium v okrese Praha - západ. Jeho založení bylo iniciováno na základě demografického vývoje této oblasti a z toho vzniklých potřeb obyvatel na rozšíření vzdělávací nabídky v oblasti všeobecného vzdělávání. Naši školu tvoří osmileté a čtyřleté gymnázium.

Škola se nachází poblíž centra města v blízkosti MHD a v blízkosti je také vlakové nádraží. Má tedy dobrou dostupnost pro studenty z Hostivice i blízkého okolí.

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.