Menu

Den šestý - rozloučení

Dnešní den začal velkým rozhodnutím. Bojovaly jsme s tím dlouho…. Zvlášť po tom co jsme si spolu vybudovaly tak pevný vztah. Už to ale nešlo dál. Musely jsme se rozloučit. Leavly jsme ocean :‘(

Bylo to rozhodnutí těžké, ale správné. Za odměnu jsme dostaly příval dechberoucích výhledů. 

Cesta byla o dost náročnější, terén členitější, poutník hladovější… zprvu nám stačilo darované, ovšem nedostatek energie se podepsal na našich zásadách. Jak den postupoval a slunce pálilo (mimo jiné i naši pokožku) stalo se nemyslitelné – uchýlily jsme se ke zločinu. Řekněme, že jsme si jaksi půjčily pomeranče a omylem je snědly. Dvakrát…. (je však nutno zmínit, že pokud se u vlastníků těchto inkriminovaných stromů nejedná o džusové barony, takovéto množství ovoce nemohou nikdy využít. 

Dlouhá cesta už se začíná projevovat na částech našeho těla. Na jedné krásné pouze v parčíku jsme si zuly botky a nestačily se divit. Kromě psychiky se nám začaly rozpadat i nohy. 

Večer jsme dorazily do albergue ve Valençe, která se stala poslední naší portugalskou zastávkou, než jsem přešly do Španělska. 


Podmenu

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace
Komenského 141
253 01 Hostivice

Zřizovatel : Středočeský kraj
IČ: 72081422
Číslo účtu: 417396389/0800

škola: 724 399 904
ředitelka: 220 982 164

e-mail: info@gymnazium-hostivice.cz

Naše gymnázium bylo založeno 1.1.2011 jako jediné gymnázium v okrese Praha - západ. Jeho založení bylo iniciováno na základě demografického vývoje této oblasti a z toho vzniklých potřeb obyvatel na rozšíření vzdělávací nabídky v oblasti všeobecného vzdělávání. Naši školu tvoří osmileté a čtyřleté gymnázium.

Škola se nachází poblíž centra města v blízkosti MHD a v blízkosti je také vlakové nádraží. Má tedy dobrou dostupnost pro studenty z Hostivice i blízkého okolí.

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.