ING. BC. PETRA ŠNAJBERKOVÁ

pozice: ředitelka gymnázia

email: petra.snajberkova@gymnazium-hostivice.cz

motto: Když si myslíš, že to dokážeš, tak to dokážeš, když si myslíš, že to nedokážeš, tak máš pravdu.

vzdělání: VŠCHT Praha, fakulta chemické technologie, Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta, specializace ve školství , obor školský management

praxe:

1996 – 2005 Základní škola F. Melichara v Unhošti - Učitelka na 1. a 2. stupni základní školy
2006 – 2009 Základní škola a Mateřská škola v Nučicích - ředitelka školy

zájmy: technologie keramiky, dětská psychologie, HACCP, zahrada , golf

RADKA URBANOVÁ

pozice: zástupkyně ředitelky pro ekonomickou činnost

email: info@gymnazium-hostivice.cz

Podmenu

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace
Komenského 141
253 01 Hostivice

Zřizovatel : Středočeský kraj
IČ: 72081422

škola: 724 399 904
ředitelka: 220 982 164

e-mail: info@gymnazium-hostivice.cz

Naše gymnázium bylo založeno 1.1.2011 jako jediné gymnázium v okrese Praha - západ. Jeho založení bylo iniciováno na základě demografického vývoje této oblasti a z toho vzniklých potřeb obyvatel na rozšíření vzdělávací nabídky v oblasti všeobecného vzdělávání. Naši školu tvoří osmileté a čtyřleté gymnázium.

Škola se nachází poblíž centra města v blízkosti MHD a v blízkosti je také vlakové nádraží. Má tedy dobrou dostupnost pro studenty z Hostivice i blízkého okolí.

Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.